Mesaj gönder
aboutus

Guangzhou Jie Wen Auto Parts Co., Ltd.

Guangzhou Jie Wen Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou Jie Wen Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou Jie Wen Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou Jie Wen Auto Parts Co., Ltd. Guangzhou Jie Wen Auto Parts Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Guangzhou Jie Wen Auto Parts Co., Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: LHM
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 10000000-20000000
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 80% - 90%
Verified by
Info marked by “ ” is verified by SGS

İşletme lisansı

Marka Tescil Belgesi

Hakkımızda
Giriş

    Guangzhou Jiewen Auto Parts Co., Ltd. was established in 2006, and is located in Guangzhou, China. Guangzhou Jiewen Auto Parts Co, Ltd 2006 yılında kurulmuş ve Guangzhou, Çin bulunmaktadır. This is a comprehensive industrial and trading company, specializing in the development and production of Auto parts. Bu Otomobil parçaları geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış kapsamlı bir sanayi ve ticaret şirketidir. The company has developed into a modern professional enterprise integrating R & D, production, sales and international trade. Şirket Ar-Ge, üretim, satış ve uluslararası ticaret entegre modern bir profesyonel kuruluş haline geldi. Its strict quality requirements and continuous attention to services. Sıkı kalite gereksinimleri ve hizmetlere sürekli dikkat.

 

Firmamızın ana ürünleri şunlardır: üst ve alt bilyalı eklemler, rotbaşı, sabitleyici çubuk, üst ve alt süspansiyon kolu montaj serisi, süspansiyon burcu, kontrol kolu burcu, süspansiyon kurulumu, toz kapağı serisi, şok emme, fren balataları , fren diskleri serisi, debriyaj plakaları, debriyaj baskı plakası serisi.

 

The main car series are: Toyota, Nissan, Honda, Mitsubishi, Ford, Mercedes-Benz, BMW, Land Rover, Mazda and other series. Ana araba serisi: Toyota, Nissan, Honda, Mitsubishi, Ford, Mercedes-Benz, BMW, Land Rover, Mazda ve diğer seriler. The product already has distribution partners in most domestic cities. Ürünün çoğu yerel şehirde dağıtım ortağı zaten var. At the same time, it is very popular in China, and also exported to the world, Central and South America, Southeast Asia, the Middle East, Africa, Russia and other countries. Aynı zamanda, Çin'de çok popüler ve ayrıca dünyaya, Orta ve Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Rusya ve diğer ülkelere ihraç ediliyor. In the past ten years of operation, we have won good reputation and praise from customers. Operasyonun son on yılında, müşterilerden iyi bir üne ve övgü kazandık. After the baptism of the market, our products have become more mature and have strong market competitiveness. Pazarın vaftizinden sonra, ürünlerimiz daha olgunlaştı ve güçlü pazar rekabetçiliğine sahip oldu.

 

Under the vigorous development momentum of the auto parts industry, all employees of Jiewen will continue to adhere to the corporate tenet of "survive by quality, long-term by reputation, strength by service, and development by development". Otomobil parçaları endüstrisinin güçlü gelişme ivmesi altında, Jiewen'in tüm çalışanları "kaliteye göre hayatta kalma, itibar ile uzun vadeli, hizmetle güç ve geliştirme ile geliştirme" kurumsal ilkesine bağlı kalmaya devam edecektir. Industry leader, and is committed to providing our customers with better products and better services. Sektör lideri ve müşterilerimize daha iyi ürünler ve daha iyi hizmetler sunmayı taahhüt eder.

 

 

 

 

 

 

 

Geçmiş

Tarih

 

Continuous development has become a modern enterprise integrating technology, development, production and sales. Sürekli gelişim, teknoloji, geliştirme, üretim ve satışları entegre eden modern bir işletme haline gelmiştir. It has passed the 1S09001 quality system certification. 1S09001 kalite sistem belgelendirme geçti. Established long-term technical cooperation and new product development with well-known domestic and foreign research institutions and manufacturers. Tanınmış yerli ve yabancı araştırma kurumları ve üreticileri ile uzun vadeli teknik işbirliği ve yeni ürün geliştirme kuruldu.

Hizmet

Servisimiz

 

1. OEM Üretim karşılama: Ürün, paket ...

2. Biz 24 saat içinde soruşturma cevap verecektir.

3. göndermeden önce, biz kontrol etmek için fotoğraf verecek

4. After sending, we will track the products until you get the products. 4. gönderdikten Sonra, biz ürünleri almak kadar ürünleri takip. When you got the Eline geçtiğinde
goods, please check them, and give me a reply. mal, onları kontrol edin ve bana bir cevap verin. If you have any questions any problem, please contact with us, we will offer the solve way for you. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, sizin için çözme yolunu sunacağız.

Ekibimiz

Takım

 

Güçlü ve profesyonel bir ürünümüz, hammadde, işleme, üretim, denetim ekibimiz var, her denetim personeli profesyonelce yönetiliyor ve yüksek kaliteli bir müşteri hizmetleri ekibi size daha iyi bir iletişim deneyimi ve ücretsiz Tehdit alışverişi deneyimi yaşatacak!

 

Çin Guangzhou Jie Wen Auto Parts Co., Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri